Producenci

Osprzęt siłowy umożliwia korzystanie w warunkach domowych czy w zakładzie pracy z trzeciej fazy. To praktyczne rozwiązanie, jeśli planujemy np. korzystać z urządzeń o dużej mocy lub z większej ilości sprzętu elektrycznego jednocześnie. Instalacja trójfazowa zwiększa możliwości użytkowników, ale wymaga odpowiednich akcesoriów, takich jak te, które umieściliśmy w naszym sklepie internetowym z elektryką.

Klienci zaopatrzą się u nas m.in. w plastikowe natynkowe i przenośne gniazda siłowe w różnych kolorach czy łączniki krzywkowe w obudowie, które posłużą do zmiany kierunku oraz ilości obrotów, a także do łączenia i sterowania napędami. Jeśli planujemy korzystanie z przedłużacza powinniśmy natomiast rozważyć zakup wtyczki siłowej. Przed dokonaniem zakupu zalecamy przejrzeć parametry produktu - artykuły różnią się między sobą np. obciążeniem.

Asortyment naszego sklepu z elektroniką i osprzętem jest bogaty – znajdziesz tu z pewnością to, czego szukasz. Chętnie podpowiemy, który produkt będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni, a w razie pytań, odpowiemy na wszelkie Państwa wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl